Gokhan Gurelik Retina Goz Hastaliklari
 
  Facebook Twitter Google Plus
 
Site Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı
 

Prof. Dr. Gökhan GÜRELİK resmi web sitesi bir sağlık sitesidir. Bu site ticari bir site değildir. Sitenin oluşturulması sırasında hiçbir kişi, kurum, kuruluş ve firmadan maddi destek alınmamıştır. Siteye hiçbir şekilde ilan ve reklam alınmamaktadır. Bu web sitesi hiçbir maddi karşılık beklemeden kurulmuş olup toplumun bilgilendirilmesi, bilginin ücretsiz paylaşımı, ziyaretçinin aydınlatılması ve yardım amaçlıdır.

Bu site üzerinden gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek herhangi bir sağlık hizmeti verilmemektedir. Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar

Bu sitede anlatılan tüm işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam,  kendi kendine tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sağlıklı ve doğru sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzman doktora başvurunuz.

Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz. Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmaz. Buradaki bilgiler, tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir.

Site sahibinin tanı ve tedaviler hakkında bilgileri, fikirleri veya uygulamaları, yeni bilimsel gelişmelere paralel olarak değişebilir. Ayrıca bir tedavi için tüm seçenekleri içermeyebilir. Her hangi bir siteye kontrol dışı yazı yazılması durumunda dahi site sahibi kesinlikle sorumlu kabul edilemez. Site içeriği sürekli güncelleştirilmeye çalışılmaktadır. Yine de sitedeki hiç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Bu sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi doğru olur. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmalısınız.

Site ziyaretçileri soru sorma formları, ya da e-mail yolu ile site kurucusuna soru sorabilirler; bu sorulara sadece genel bilgiler seklinde cevap yazılmaktadır, sorulara cevap olarak reçete yerine geçebilecek ilaç tavsiyesi yapılmamaktadır, ilaç ismi verilmemektedir.

Bu sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten site sahibinin yasal sorumluluk altında asla değildir.

Site ziyaretçileri, siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıda yazanları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

 
 
Gokhan Gurelik on Facebook Gokhan Gurelik on Twitter Gokhan Gurelik on Google Plus Gokhan Gurelik on YouTube Gokhan Gurelik on FourSquare Gokhan Gurelik on Blogspot Gokhan Gurelik on Linked In
 
Ana Sayfa     Hakkında     Çalışma Alanları     Akademik     Medya     Göz Hastalıkları     İletişim
Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır | gokhangurelik.com | Prof Dr Gökhan Gürelik